Warning: html_entity_decode(): charset `CP-1250' not supported, assuming utf-8 in /data/www/instalaterstvi-instalateri_cz/www/engine/modules/functions.php on line 823 Warning: html_entity_decode(): charset `CP-1250' not supported, assuming utf-8 in /data/www/instalaterstvi-instalateri_cz/www/engine/modules/functions.php on line 834 Bezpečnostní dveře » Instalatérství, Instalatéři, nonstop, Pohotovost, Praha, Kladno, čištění odpadu

Bezpečnostní dveře BEDEX


Bezpečnostní dveře BEDEX

jsou vyráběny na speciálních strojírenských zařízeních vysokého stupně kvality od značky „Trumf“ a jsou vyráběny z materiálů, zaručujících prvotřídní úroveň již od výrobců. Do jednotlivých konstrukčních typů jsou montovány výhradně certifikované komponenty, aby daný výrobek uspěl i v náročných testech odolnosti např. proti vloupání či při požárech apod. Mezi hlavní přednosti dveří BEDEX patří oblast zámků. Jsou používány pouze originální rozvorové zámky od akreditovaných výrobců. Zámky jsou vyrobeny i homologovány k tomu, aby spolehlivě ovládali daný rozvorový systém. Rozdíly mezi jednotlivými zámky u dveří BEDEX a zámky, které používají jiní výrobci bezpečnostních dveří Vám rádi vysvětlíme my!

Výroba bezpečnostních a protipožárních dveří BEDEX byla zahájena již roku 1992. Výrobky BEDEX nabízí zákazníkům produkty a servis na vysoké úrovni, odpovídající nárokům na bezpečí a komfort s odpovídajícími cenami.

Vlastní výroba těchto dveří BEDEX je velmi rychlá. Od podpisu smlouvy jsou standardní výrobky dodávány do 14 pracovních dnů a složitější atypické výrobky max. do 1 měsíce.V červnu roku 2004 byla firma BEDEX úspěšně certifikována firmou ITC Zlín, a.s. dle ČSN EN ISO 9001:2001.

 

NABÍZENÉ TYPY DVEŘÍ

 

Bedex Standard 2 Bedex Vario EL VD3
Bedex Standard 3 Bedex Vario EL VD 4
Bedex Vario D3 jednokřídlé Bedex Vario EL VD 4 se zárubní MRB
Bedex Vario D3 dvoukřídlé Bedex Kavan  MTL SP
Bedex Vario D3 Super jednokřídlé Bedex Atyp
Bedex Vario V3 jednokřídlé Protipožární dveře Bedex
Bedex Vario V3 dvoukřídlé Bedex Vario EL VD3 s PO
Bedex Vario D4 jednokřídlé Bedex Vario EL VD 4 s PO
Bedex Vario D4 dvoukřídlé