Warning: html_entity_decode(): charset `CP-1250' not supported, assuming utf-8 in /data/www/instalaterstvi-instalateri_cz/www/engine/modules/functions.php on line 823 Warning: html_entity_decode(): charset `CP-1250' not supported, assuming utf-8 in /data/www/instalaterstvi-instalateri_cz/www/engine/modules/functions.php on line 834 Bezpečnostní kování » Instalatérství, Instalatéři, nonstop, Pohotovost, Praha, Kladno, čištění odpadu

Bezpečnostní kování


Nabízíme tyto typy bezpečnostního kování od firmy ROSTEX.

 

1. Bezpečnostní kování 802
Typ otevírání dovnitř, pravé i levé o tloušťce 40 až 45mm. Doporučujeme používat s cylindrickou vložkou, která je odolná proti odvrtání v bezpečnostní třídě 3.

 

 

 

 

2. Bezpečnostní kování 802 oblé
Typ otevírání dovnitř, pravé i levé o tloušťce 40 až 45mm. Doporučujeme používat s cylindrickou vložkou, která je odolná proti odvrtání v bezpečnostní třídě 3.

 

 

 

 

 

 

3. Bezpečnostní kování 802 ASTRAVstupní dveře,  Typ otevírání dovnitř, pravé i levé o tloušťce 40 až 45mm. Nutno používat s cylindrickou vložkou, která je odolná proti odvrtání v bezpečnostní třídě 3.

 

 

 

 

 

 

4. Bezpečnostní kování OFFICE 80
Vstupní dveře,  Typ otevírání dovnitř, pravé i levé o tloušťce 45mm. Nutno používat s cylindrickou vložkou, která je odolná proti odvrtání v bezpečnostní třídě 3.

 

 

  

 

 

 

  

5. Bezpečnostní kování 807
Typ otevírání dovnitř, pravé i levé o tloušťce 40 až 45mm. Nutno používat s cylindrickou vložkou, která je odolná proti odvrtání v bezpečnostní třídě 3.

 

  

 

 

 

 6. Bezpečnostní kování 807 oblé
Vstupní dveře,  Typ otevírání dovnitř, pravé i levé o tloušťce 40 až 45mm. Nutno používat s cylindrickou vložkou, která je odolná proti odvrtání v bezpečnostní třídě 3.